Lokalizacja i komunikacja

Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 I-III powstaje przy ulicy Stanisława Przybyszewskiego, w  krakowskich Bronowicach. Lokalizacja osiedla zapewni komfort i wygodę wszystkim mieszkańcom. Przebiegająca w pobliżu ulica Armii Krajowej ułatwi dojazd do centrum i pozostałych dzielnic miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Nieopodal inwestycji znajdują się liczne biurowce i  centra biznesowe. Rodziny z dziećmi i osoby aktywne fizycznie będą mogły korzystać z okolicznych obiektów sportowych i rekreacyjnych lub skorzystać z wielu możliwości, jakie oferują krakowskie Błonia. To popularne miejsce spotkań aktywnych mieszkańców miasta, gdzie można pobiegać, pojeździć na rowerze i odpocząć od codziennego zgiełku. Bronowice to dynamicznie rozwijająca się, modna dzielnica z bardzo dobrym usytuowaniem. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Stare Miasto pełne zabytków i obiektów kulturalnych, a także liczne tereny zielone i rekreacyjne. Inwestycja jest świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Trasa z terenu osiedla do dworca Kraków Główny zajmie zaledwie 18 minut, w podobnym czasie można dojechać na podkrakowskie lotnisko Balice, dostać się na autostradę A4 i na drogi szybkiego ruchu. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy Przybyszewskiego, z którego odjeżdżają kursy w stronę Nowej Huty, Czyżyn, Nowego Bieżanowa i innych dzielnic. Do pętli tramwajowej Cichy Kącik mieszkańcy będą mogli dotrzeć spacerem w 7 minut.

W pobliżu osiedla

Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 I-III zostanie zlokalizowana w atrakcyjnej i rozwiniętej części Krakowa. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się zarówno bliskim sąsiedztwem licznych obiektów sportowych, gastronomicznych i handlowych, jak również wygodnym dojazdem do centrum. W pobliżu funkcjonują liczne placówki handlowe i usługowe: apteka, centrum medyczne, pizzeria, stacja paliw, supermarket, nowoczesny klub fitness oraz klub jazdy konnej. Miłośnicy sportu korzystają z pobliskich kortów tenisowych, siłowni i boiska. W  niedalekim sąsiedztwie znajduje się Stadion Miejski im. Henryka Reymana oraz basen AGH, do którego można dotrzeć spacerem w zaledwie 3 minuty. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek edukacyjnych. W okolicy są zlokalizowane: Akademia Górniczo-Hutnicza, Wyżs­za Szkoła Zarządzania i Bankowości, Uniwersytet Pedagogiczny, Politechnika Krakowska, VII Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa numer 12 oraz Przedszkole Samorządowe numer 13.

W pobliżu inwestycji nie brakuje atrakcji dla rodzin z dziećmi i dla osób ceniących wypoczynek na powietrzu. Ciekawymi propozycjami wycieczkowymi dla przyszłych mieszkańców osiedla są: Kopiec Kościuszki, do którego można dojechać samochodem w niespełna 20 minut i Ogród Zoologiczny w  Krakowie. Nieco dalej można znaleźć ścieżki spacerowe i rowerowe w Bielańsko-Tynieckim Parku Krajobrazowym. Miłośnicy leśnych wędrówek będą mogli aktywnie wypoczywać w obrębie Lasu Wolskiego. W okolicy znajduje się również Kopiec Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego. W bliskim sąsiedztwie osiedla można znaleźć parki i tereny rekreacyjne. Najciekawsze z nich to Park Jordana oraz krakowskie Błonia. Centrum Krakowa obfituje w liczne obiekty sakralne, muzea, galerie sztuki, teatry i znakomite obiekty gastronomiczne.

Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 I-III zapewni mieszkańcom doskonałe położenie i  możliwość różnorodnego spędzania czasu. Osiedle umożliwi zarówno kontakt z przyrodą,  odpoczynek po pracy w domowym zaciszu, jak i aktywne uczestnictwo w życiu miasta.
To inwestycja dopasowana do zróżnicowanych potrzeb, która stanie się jedną z najciekawszych propozycji mieszkaniowych na mapie Krakowa.

X
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij