Opis inwestycji

Apartamenty Przybyszewskiego 64 I-II to niezwykle atrakcyjna inwestycja w Krakowie. Komfortowe mieszkania powstają przy ulicy Stanisława Przybyszewskiego w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nowoczesna zabudowa, z dobrym dostępem do infrastruktury, wpisze się w okoliczny krajobraz i sprawi, że osiedle stanie się przyjemnym miejscem dla ceniących prywatność mieszkańców.

Apartamenty Przybyszewskiego 64

W pierwszym etapie zrealizowane zostały dwa komfortowe budynki, w tym jeden dwusegmentowy. Znalazły się w nim 92 mieszkania o układach od 1 do 5 pokoi oraz zróżnicowanych metrażach, które idealnie trafiły w potrzeby nabywców, czyniąc ofertę niezwykle atrakcyjną na tle konkurencji. Przemyślany układ mieszkań uczynił je łatwymi w aranżacji i niezwykle komfortowymi podczas codziennego użytkowania. W obrębie zrealizowanych budynków powstała również przestrzeń komercyjna oraz liczne komórki lokatorskie. Projektanci uwzględnili potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców – wewnątrz budynków znajdują się 94 miejsca na platformach parkingowych.

Apartamenty Przybyszewskiego 64 II

Drugi etap inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 zaoferuje przyszłym nabywcom 299 mieszkań o metrażach od 27 do 86 mkw. W siedmio- i dziewięciopiętrowych budynkach zaplanowano mieszkania o układach od 1 do 4 pokoi. W tym etapie powstanie 315 miejsc postojowych podziemnych oraz 47 miejsc parkingowych naziemnych. Co więcej, dla wygody przyszłych lokatorów, w inwestycji znajdą się 180 komórki lokatorskie.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij