Standard inwestycji

Wygląd i funkcjonalność

Apartamenty Przybyszewskiego 64 to prestiżowe osiedle w sercu Krakowa, które wyróżnia się nie tylko znakomitym położeniem, ale również dopracowaną estetyką. Nowoczesna zabudowa idealnie komponuje się z otoczeniem. Eleganckie, stonowane elewacje dodają budynkom ponadczasowego uroku i sprawiają, że osiedle jest dla mieszkańców przyjemną enklawą w sercu miasta.
Planowana inwestycja objęła jeden budynek jednosegmentowy i jeden budynek składający się z dwóch segmentów. Zabudowa została otoczona estetycznymi terenami wspólnymi: trawnikami, roślinnymi kompozycjami oraz wygodnymi chodnikami i drogami dojazdowymi do budynków. Teren osiedla dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wewnątrz obiektów zaplanowano cichobieżne windy, które ułatwiły poruszanie się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami. Projektanci zadbali o  nowoczesne i pomysłowe rozwiązania w zakresie organizacji miejsc parkingowych. By ograniczyć liczbę samochodów parkujących tuż przy budynkach, zaplanowano nowatorski system parkowania na piętrowych platformach usytuowanych wewnątrz budynku. To rozwiązanie pozwoliło na przeznaczenie większego obszaru na estetyczne zagospodarowanie terenu osiedla.
Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 powstała z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Budynki stały się elementem szerszego tła, a jednocześnie wyróżniły się elegancją i minimalistyczną stylistyką.

 
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
E-Mail
Telefon
 
zamknij