Standard inwestycji

Wygląd i funkcjonalność

Apartamenty Przybyszewskiego 64 I-III to prestiżowe osiedle w sercu Krakowa, które wyróżni się nie tylko znakomitym położeniem, ale również dopracowaną estetyką. Nowoczesna zabudowa idealnie wkomponuje się w otoczenie. Eleganckie, stonowane elewacje dodadzą budynkom ponadczasowego uroku i sprawią, że osiedle stanie się dla mieszkańców przyjemną enklawą w sercu miasta.

Realizowana inwestycja obejmie docelowo dwa budynki składające się łącznie z siedmiu segmentów. Zabudowa zostanie otoczona estetycznymi terenami wspólnymi: trawnikami, roślinnymi kompozycjami oraz wygodnymi chodnikami i drogami dojazdowymi do budynków. Wewnątrz obiektów zaprojektowano cichobieżne windy, które ułatwią poruszanie się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami. Projektanci zadbali o  nowoczesne i pomysłowe rozwiązania w zakresie organizacji miejsc parkingowych.

Wewnątrz budynków zaplanowano nowatorski system parkowania na piętrowych platformach. To rozwiązanie pozwoli na przeznaczenie większego obszaru na estetyczne zagospodarowanie terenu osiedla.

Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 I-III powstanie z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Budynki pokryje stonowana szara elewacja, która wyróżni się minimalistyczną stylistyką oraz elegancją.

X
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij